Kadra pedagogiczna

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaNauczany przedmiot Wychowawca klasy
1.Klonowska JaninaDyrektor szkoły, Nauczyciel matematyki
2.Rudnicka AnnaWicedyrektor,  Nauczyciel matematyki
3.Kisielewicz AgnieszkaWicedyrektor, pedagog , nauczyciel rewalidacji
4.Adamczyk ViolettaWychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
5.Adamek ArturNauczyciel zajęć szachowych
6.Bielawska DorotaNauczyciel języka polskiegoV a
7.Błaszczuk KrystynaNauczyciel wspomagający
8.Cebula UrszulaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, lopopedaIII c
9.Chuderewicz  DorotaNauczyciel fizyki, rewalidacji
10.Czarnecka MariolaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacjiIII b
11.Ćwik AnnaNauczyciel chemii, przyrody,  zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
12.Dudzik GertrudaNauczyciel języka angielskiegoV b
13.Dunia JoannaNauczyciel bibliotekarz 
14.Głowiak EdytaNauczyciel religii, historii VI c
15.Głowiak MirosławNauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa 
16.Gzyl MałgorzataNauczyciel języka polskiego, rewalidacjiVII e
17.Grochowska AnnaNauczyciel techniki, chemii, edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnejVI d
18.Hojer DorotaWychowawca świetlicy szkolnej
19.Kasprzak BeataNauczyciel  geografii i biologii 
20.Kisły IzabelaNauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy szkolnej
21.Kmiecik LiliannaNauczyciel  geografii, biologii, rewalidacji 
22.Knap MonikaNauczyciel matematyki VIII b
23.Kotlicka AgnieszkaPedagog, logopeda, nauczyciel etyki
24.Kotowicz RobertNauczyciel wychowania fizycznego VII b
25.Kupczyk KatarzynaNauczyciel bibliotekarz, nauczyciel informatyki 
26.Laskowska ZofiaNauczyciel wychowania fizycznego, rewalidacji
27.Luszawska IzabelaNauczyciel przyrody i biologii 
28.Łubniewska KatarzynaNauczyciel języka polskiego, języka niemieckiegoVI e
29.Malina AnnaNauczyciel muzyki, religiiVI a
30.Marczak LeokadiaNauczyciel matematyki 
31.Pacioch – Lipiec AgnieszkaNauczyciel matematykiVII d
32.Papierz KrzysztofNauczyciel religii
33.Perchun DanutaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacjiI a
34.Pudlik MartaNauczyciel języka angielskiegoVII a
35.Rogoża EmiliaNauczyciel religii 
36.Rudnicka – Sznabel MarcelaPsycholog VII c
37.Siekaniec JoannaNauczyciel języka polskiego, logopeda,  nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnychIV a
38.Smyk KrzysztofNauczyciel matematyki, informatyki 
39.Sochocka – Suchara AnnaNauczyciel rewalidacji 
40.Stanulewicz UrszulaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, biologiiII a
41.Staśkiewicz DorotaNauczyciel języka niemieckiego, edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
42.Stopyra ElżbietaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacjiII b
43.Szklarek AgnieszkaNauczyciel języka angielskiego VIII a
44.Szlachetka AgnieszkaNauczyciel języka polskiegoIV b
45.Stempniewicz IwonaNauczyciel matematyki
46.Wieszewska MałgorzataNauczyciel historii, wychowania do życia w rodzinie, wiedzy o społeczeństwie 
47.Wójtowicz IwonaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacjiIII a
48.Wyroda MarzenaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacjiI b
49.Wroński ZbigniewNauczyciel wychowania fizycznego, rewalidacjiVI b
50.Zalewska MałgorzataDoradztwo zawodowe 
51.Żelazko AgnieszkaNauczyciel języka angielskiego 
Back to top button

Zdjęcia są własnością PSP 4
Oglądaj na stronie, NIE KOPIUJ !!
All Rights Reserved

X