Sukcesy plastyczne Gabrysi

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Gabriela Okła z klasy 6b zajęła I miejsce – w kategorii wiekowej klas V-VI – w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym w ramach konkursów „WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI”. Organizatorem Konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 29 z Wrocławia oraz Fundacja “PAX ET BONUM” z Wrocławia. Natomiast patronat honorowy nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Prezydent Miasta Wrocławia, Dolnośląski Kurator Oświaty, Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych oraz Koleje Dolnośląskie. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie było wykonanie pracy plastycznej zgodnej z myślą przewodnią konkursu: Te piękne chwile pamiętam do dziś. „Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” Maya Angelou”. Galeria nagrodzonych prac będzie dostępna na stronie organizatora od 8 czerwca 2024r.: https://www.paxetbonum.pl/ w zakładce KONKURSY – aktualności.
Nie jest to jedyny sukces naszej uczennicy w tym roku szkolnym. Gabriela oprócz licznych sukcesów w szkolnych konkursach plastycznych, otrzymała również WYRÓŻNIENIE w XXXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KALENDARZ GOK 2024”. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Tematem przewodnim konkursu było wykonanie pracy plastycznej zgodnej z tematem: „Tajemnice odległych światów: niezwykłe odkrycia, kosmiczne przygody.”

Jeszcze raz bardzo serdecznie GRATULUJEMY sukcesów i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swojego talentu! /K.Przytuła-Nowak/

 

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 6

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Zobacz również

Back to top button

Zdjęcia są własnością PSP 4

Oglądaj na stronie, NIE KOPIUJ !!

All Rights Reserved