Wyjazd do PRAGI ( ERASMUS+ 2019 )

Pięcioro uczniów z naszej szkoły pod opieką p. Dudzik, p. Łubniewskiej i p. Wysockiej wyjechało na spotkanie projektowe do Pragi.

Czeska szkoła przywitała nas przedstawieniem muzycznym i tanecznym. Uczniowie i nauczyciele 6 państw partnerskich rozpoczęli wspólną przygodę.

12.11.19 zwiedzaliśmy Pragę-Stare Miasto, zamek, katedrę, Złotą uliczkę, przeszliśmy mostem Karola i podziwialiśmy widoki. Byliśmy również w pięknym Teatrze Narodowym. Po południu uczniowie brali udział w niesamowitej przygodzie w wirtualnej rzeczywistości „About Golem”, które ukazywało historię Pragi. W tym dniu uczniowie brali również udział w przedstawieniu  „Deja Vu” w czeskim teatrze Metro (black theatre). Po dniu pełnym wrażeń uczniowie udali się na odpoczynek do swoich czeskich kolegów i koleżanek.

13.11.19 uczniowie brali udział w zajęciach szkolnych oraz warsztatach robienia instrumentów muzycznych- samodzielnie wykonali flet przy użyciu narzędzi w pracowni prac technicznych. Po południu udaliśmy się do zoo, gdzie powitali nas min. Goryl, żyrafy, słonie i inne zwierzęta.

14.11.19 zwiedzaliśmy Muzeum Muzyki, gdzie mogliśmy zobaczyć instrumenty muzyczne z różnych epok i zagrać na nich. Po południu dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych w Jump Parku.

15.11.19 szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Zobacz również

Back to top button

Zdjęcia są własnością PSP 4

Oglądaj na stronie, NIE KOPIUJ !!

All Rights Reserved