Uwaga! Dostaliśmy wiadomość od Koziołka Matołka

Halo, halo ! tu Koziołek Matołek Zbliżają się Święta.

Proszę pomóżcie mi ubrać choinkę. Drzewko jest ogromne, zielone i pachnie lasem. Prześlijcie mi zdjęcia wykonanych dowolną techniką przez Was ozdób na choinkę. A ja udekoruje nimi nasze wspólne drzewko. Zapraszam wszystkie Dzieci do wspaniałej zabawy. Nasza choinka będzie najpiękniejsza na świecie.

Pozdrawiam Koziołek Matołek.

Centrum Bajki w Pacanowie wraz z Gminą i Miastem Koziegłowy oraz Osikową Doliną zapraszają na specjalny Facebook LIVE w najbliższą środę (16 grudnia 2020) od godziny 13:30. Transmisja dostępna na profilu Centrum Bajki w Pacanowie. Podczas transmisji odwiedzimy Koziołka Matołka i pokażemy jak dzieci w Koziegłowach wykonują dla Niego ozdoby choinkowe. Opowiemy jak wszystkie dzieci mogą spełnić marzenie Koziołka Matołka.

Dla uczestników wiele niespodzianek oraz możliwość otrzymania od Koziołka imiennych podziękowań.

Wiadomość i zdjęcie otrzymane od: Osikowa Dolina

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3