Uczniowie z PSP 4 zdobywają wiedzę w Explora Parku w Wałbrzychu

W dniach 11-12 marca uczniowie PSP 4 biorący udział w Gminnym Projekcie – „Wszyscy razem w poszukiwaniu wiedzy” – wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Strzegom,  uczestniczyli w warsztatach „Matematyka w przyrodzie” zorganizowanych przez Explora Park w Wałbrzychu. Podczas interaktywnych lekcji uczestnicy warsztatów zobaczyli, że nauka i technika są integralną częścią codzienności. Pod opieką pracownika Explora Parku uczniowie liczyli płatki kwiatów, spiral szyszek i słonecznika poznając ciąg Fibonacciego. Po ciekawej lekcji był czas na zwiedzanie wystawy, poznanie interaktywnych zabawek, programów multimedialnych itp.

Od początku marca w naszej szkole trwają spotkania projektowe .  Uczniowie zdobywają i utrwalają wiedzę na zajęciach wyrównawczych i zajęciach rozwijających umiejętności z matematyki. Wyjazd do Parku Nauki i Techniki  stanowią wspaniałe podsumowanie tych zajęć. /Koordynator projektu Monika Knap/

Średnia ocena 4.2 / 5. Liczba głosów: 5