„Siatkarska lekcja wf” z Volley Wrocław

W dniu 6.05.2024 uczniowie klasy VA Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu uczestniczyli w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Dzieci miały okazję trenować pod okiem profesjonalnych siatkarek z drużyny #Volley Wrocław. Podczas lekcji wychowania fizycznego piątoklasiści uczyli się technik siatkarskich, doskonalili swoje umiejętności w grze drużynowej oraz ćwiczyli wytrzymałość i kondycję. Profesjonalne siatkarki dbały o każdego ucznia, udzielając wskazówek i motywując do jeszcze lepszych wyników.

To niezwykłe spotkanie zorganizowano w ramach programu „Siatkarska lekcja WF’u”, który ma na celu promowanie zdrowego trybu życia oraz ukazanie dzieciom, że sport to nie tylko zabawa, ale także ciężka praca i determinacja. Wrocławskie siatkarki nie tylko przeprowadziły profesjonalny trening, ale także opowiedziały uczniom o swojej drodze do sukcesu oraz codziennych wyzwaniach, które muszą pokonywać.