Samorząd Uczniowski 2020/2021

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W bieżącym roku szkolnym 2020/2021, dnia 29 września, odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowały 4 kandydatki z klas IV – VIII.

W głosowaniu wzięli udział uczniowie z klas IV –VIII. Po zliczeniu wszystkich głosów przez komisję wyborczą, wyniki głosowania są następujące:

• pierwsze miejsce i tytuł przewodniczącej szkoły, zdobyła Agata Siekaniec z klasy VII E,
  • drugie miejsce i tytuł zastępcy przewodniczącej szkoły zdobyła Emilia Gucwa z klasy VIII B,
  • trzecie miejsce i tytuł skarbnika szkolnego zdobyła Julia Krawczyk z klasy VIII B,
  • natomiast sekretarzem została Natalia Wyszyńska z klasy VA.

Dziewczyny z pewnością będą wzorowo pełniły swoje funkcje. Już 8 października odbyły spotkanie z Panią Dyrektor, Janiną Klonowską, na którym omówiony został plan pracy Samorządu. Życzymy owocnej pracy i realizacji zaplanowanych działań.

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 5