Ferie wesoło spędzamy i smutkom się nie damy

Jak co roku, dzięki dofinanasowaniu z Gminy Strzegom, uczniowie z PSP nr 4 od 15 do19 stycznia 2024 uczestniczyli w półkolonii zimowej organizowanej przez Stowarzyszenie “Przyjaciele Czwórki”. Wypoczynek pod hasłem “Ferie wesoło spędzamy i smutkom się nie damy” dofinansowany został ze środków Gminy Strzegom w kwocie 16989,00 zł.

Podczas 5 dni ferii, 90 uczestników półkolonii zimowej uczestniczyłow zajęciach profilaktycznych, zajęciach edukacyjnych “Jak rozmawiać trzeba z psem” przeprowadzonych przez Ośrodek Szkolenia Psów “Champion” z Legnicy oraz warsztatach kreatywnych tworzenia masek karnawałowych, które zostały wykorzystane podczas balu karnawałowego z konkursami i poczęstunkiem. Podczas półkolonii dzieci wyjechały na 3 wycieczki: do Kraszowickiej Zagrody na warsztaty rękodzieła, do Karkonoskich Tajemnic w Karpaczu oraz do Multikina Świdnicy.

Wszyscy uczestnicy półkolonii otrzymywali codziennie II śniadanie oraz obiad i miło spędzali czas pod opieką wywalifikowanej kadry nauczycieli.