Wielki sukces uczniów z czwórki

Z ogromną przyjemnością informujemy, że film wykonany przez uczniów naszej szkoły, został nagrodzony w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Cyfrowym „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”. Konkurs był zorganizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, pod honorowym patronatem Ambasady Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.  Zespół uczniowski w składzie: Amelia Sozańska, Aleksander Niemczuk, Maciej Kimmel, Kacper Łoś i Nataniel Siembrzuch wygrał dla szkoły mobilną pracownię multimedialną, składającą się z 16 laptopów i szafy do ich przechowywania oraz indywidualne nagrody dla każdego członka drużyny. Uczniowie pracowali pod opieką koordynatora – nauczyciela informatyki pani Katarzyny Kupczyk. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie nie tylko zdobyli nowe umiejętności cyfrowe i miło spędzili czas, ale również zgłębiali wiedzę geograficzną, historyczną, społeczną na temat Funduszy Norweskich i EOG, państw-darczyńców i roli wsparcia pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ograniczaniu różnic społecznych i gospodarczych. Nagrodzona praca powstała podczas nauki zdalnej w okresie od 20 stycznia do 30 marca. Można ją obejrzeć w Galerii Prac Nagrodzonych (klasy 4-6) na stronie: www.otymsiewie.pl.
Katarzyna Kupczyk

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 23