„Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

W związku z programem realizowanym przez Gminę Strzegom „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” osoby, które składały wnioski do ww. programu muszą dostarczyć do Wydziału Oświaty pok. 38 lub Wydziału Funduszy pok. 30 tut. urzędu Zaświadczenie czy dana osoba była lub nie była beneficjentem programu realizowanego przez ARiMR „Komputer dla rodziny rolnika – 2020”.

Zaświadczenie takie należy wcześniej wypełnić i dostarczyć do:

Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Świdnicy, ul. Saperów 25 B.

Informujemy, że Zaświadczenie jest konieczne w procesie weryfikacji wniosków.

W załączniku Zaświadczenie do wydruku i wypełnienia.

TERMIN ZŁOŻENIA ZAŚWIADCZENIA DO TUT.URZĘDU 14 GRUDZIEŃ 2021 r.

tel. kontaktowy: 748560-587

PODANIE

Brak dostarczenia dokumentów  w wyznaczonym terminie skutkuje brakiem możliwości dalszej oceny złożonego wniosku i w konsekwencji brakiem otrzymania wsparcia.

W przypadku wydłużenia terminu przez organizatora konkursu, informacja o jego wydłużeniu ukaże się na stronie internetowej Gminy Strzegom w zakładce komunikaty.