Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Pod takim hasłem 15 stycznia 2017r. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku na ulice w całym kraju wyszło tysiące wolontariuszy.

Wśród nich byli także uczniowie naszej szkoły, którzy już od wczesnych godzin porannych kwestowali na ulicach, pukając do serc i prosząc o „symboliczną złotówkę” do puszki. W tym roku wolontariuszami byli uczniowie klas szóstych – Ania Wieszewska, Weronika Łoś, Aleksandra Traczyk, Adam Kiełbasa, Wiktoria Gawlak, Dawid Tucki, Julia Kempczyńska, Aleksandra Łuszczki. Wielkie słowa podziękowania należą się wszystkim, którzy pokonali zimno, dzielnie kwestując na rzecz potrzebującym.

Ewelina Bednarz