„Wakacje mamy i sport uprawiamy” – zajęcia sportowe z “Przyjaciółmi Czwórki”

Dzięki Stowarzyszeniu “Przyjaciele Czwórki”, przez całe wakacje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 14:00 na boisku przy PSP nr 4 w Strzegomiu, odbywały się zajęcia sportowe pod hasłem „Wakacje mamy i sport uprawiamy”. Zorganizowanie ogólnodostępnych i cyklicznych zajęć sportowo-rekreacyjnych umożliwiło dzieciom i młodzieży rozwój umiejętności sportowych oraz miłe spędzenie czasu wolnego. Zajęcia na boisku były prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów sportowych. Dzieci grały w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Brały udział w różnego rodzaju zabawach ruchowych, zabawach tanecznych, konkursach i zawodach sportowych. Zadanie było możliwe do zrealizowania dzięki dofinansowaniu Gminy Strzegom w kwocie 9700,00 zł w ramach zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.