Szlachetna Paczka w naszej szkole

W tym roku dołączyliśmy do grona darczyńców Szlachetnej Paczki.

Robiliśmy paczkę dla rodziny pani Anny i Jej dzieci- Karoliny i Andrzeja.

Wspólnymi siłami przy zaangażowaniu rodziców, uczniów, nauczycieli, obsługi oraz osób zaprzyjaźnionych z naszą szkołą udało się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy oraz produkty. 10 grudnia rodzina otrzymała paczkę, na którą składała się: żywność, środki czyszczące oraz piorące, artykuły szkolne, obuwie zimowe, ubrania. Spełniliśmy również marzenia dzieciaków i pani Ani. Gra Monopol-edycja Wrocław, suszarka do włosów oraz nowe plecaki do szkoły- wywołały okrzyki zachwytu.

Wolontariuszka, która dostarczyła paczkę, opowiadała, że dzieci skakały z radości, a ich mama ze łzami w oczach powtarzała słowa: dziękuję, dziękuję… Wszystkim osobom, które udowodniły, że potrafimy się dzielić i robić piękne rzeczy bardzo dziękuję. Joanna Siekaniec- szkolny koordynator Szlachetnej Paczki. Otrzymaliśmy również podziękowania od wolontariusza.

Chciałabym serdecznie podziękować za przygotowanie tak wspaniałej paczki! Jestem pod wrażeniem, jak wiele pracy i serca w nią Państwo włożyli. Rodzina była zachwycona prezentami :)) Dzięki Państwa pomocy ta wspaniała familia choć na trochę oderwie się od codzienności i będzie mogła cieszyć się świętami. Sprawiliście im wiele radości, a w szczególności Karolince i Andrzejkowi, którzy uśmiechali się od ucha do ucha podczas rozpakowywania paczek 🙂 Jeszcze raz dziękuję za współpracę i życzę spokojnych, radosnych świąt. Klaudia Gaj- wolontariusz Szlachetnej Paczki