Przepis na zdrową przekąskę

Śniadanie to wciąż najważniejszy posiłek. Daje nam siłę na cały dzień. Ważne są także przekąski między posiłkami, czy II śniadanie. Niestety dzieci jeszcze dość często sięgają po ulubione batoniki, chipsy oraz inne atrakcje smakowe. Dlatego w tym roku postanowiliśmy pokazać, że można zastąpić je czymś innym i równie smacznym, a przynajmniej zdrowym. Przygotowaliśmy więc  konkurs : Przepis na zdrową przekąskę.

Celem zadania – konkurs

u było wymyślenie przepisu na zdrową i pożywną przekąskę. Uczniowie mieli za zadanie   opracować przepis na zdrową i pożywną przekąskę oraz wykonać rysunek lub zdjęcie, przedstawiające propozycję.  Po przeczytaniu i obejrzeniu wszystkich przepisów oraz sprawdzeniu ich zgodności  z tematem (zdrowa przekąska) drogą głosowania  wyłoniono najlepsze prace, przepisy.

I miejsce: Emilia Gucwa  klasa 8a

II miejsce: Agata Siekaniec klasa 7e