DZIĘKI GRANTOWI PSE – NOWE STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE W PSP NR 4

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegomiu “Przyjaciele Czwórki” jest jednym z laureatów IV edycji programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie”! Dzięki Grantowi przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne na terenie Publicznej Szkoły Podstawowa nr 4 w Strzegomiu powstanie studio fotograficzno–filmowe, które umożliwi uczniom poznawanie tajników fotografii i filmowania, oraz odkrywanie nowych pasji i zainteresowań.

Program „WzMOCnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej oraz organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.