Czwórka na otwarciu Białego Orlika

W dniu 6 grudnia  uczniowie klasy 6 A uczestniczyli w uroczystym otwarciu lodowiska Biały Orlik w Strzegomiu. W ceremonii otwarcia udział wzięli przedstawiciele władz, pan Tomasz Marczak Przewodniczący Rady Miejskiej i pan  Paweł Mosór Prezes Spółki OSiR w Strzegomiu. Jednak największa atrakcją dla uczestników porannego ślizgania była wizyta Świętego Mikołaja. Wszyscy, którym nie straszny chłód i lód zostali obdarowani słodyczami. Uroczyście ogłaszamy LODOWISKO OTWARTE!

A jak korzystać z lodowiska, pokazali uczniowie klasy 6 A. Wszyscy ubrani odpowiednio do warunków atmosferycznych, w tym czapki, kaski i obowiązkowo na lodowisku rękawiczki. Jazda na lodzie to nie taka łatwa sztuka. Wymaga od uczestników wielu sprawności. W tym m.in.  odwagi,  kondycji,  równowagi i koordynacji. To wspaniała forma aktywności i rekreacji, więc  warto spróbować!

W ramach lekcji wf uczniowie naszej szkoły będą korzystać z atrakcji lodowiska. Plan zajęć  zostanie ogłoszony w najbliższym terminie.