„Bohaterowie Załogi FAST”

29 października obchodzony jest ŚWIATOWY DZIAŃ UDARU MÓZGU. Dlatego, mając na uwadze wagę problemu oraz zdrowie i życie naszych najbliższych, w tym tygodniu rozpoczęliśmy w naszej szkole realizację kampanii „Bohaterowie Załogi FAST”.  Kampania realizowana jest na całym świecie a jej celem jest podnoszenie świadomości w zakresie objawów udaru mózgu i potrzeby szybkiego działania. Pomaga nauczyć dzieci rozpoznawania objawów udaru mózgu oraz sposobów reagowania na nie, co może pozwolić na jeszcze większą ilość cudownych chwil z naszymi superbohaterami. Realizację pięciotygodniowego cyklu zadań rozpoczęły już klasy 6a i 6b wraz z  ambasadorkami kampanii w naszej szkole – p. Lilianną Kmiecik i Anną Rudnicką.

Informacje na temat kampanii można znaleźć na stronie https://pl-pl.fastheroes.com/