Gratulacje!

W dniu 21 grudnia 2022r.  w Sali Kominkowej w Zamku Książ uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Strzegomiu, Julia Połeć i Emilia Kumanowicz, uczestniczyły w spotkaniu szkół aglomeracji wałbrzyskiej zaangażowanych w projekt „Edukacja Architektoniczna”. Podczas spotkania podsumowane zostały efekty  współpracy uczniów oraz miała premierę książeczka edukacyjna, której współautorkami były uczennice „Czwórki”. Podziękowania i egzemplarze książeczek otrzymały z rąk wiceprezydent Wałbrzycha p. Sylwii Bielawskiej i koordynatora projektu p. Macieja Meissnera.

Projekt  „Edukacja Architektoniczna” miał na celu zapoznanie młodzieży z atrakcjami naszego regionu i pokazanie architektury jako sztuki. Brała w nim udział grupa 30 dzieci z Wałbrzycha, Strzegomia, Głuszycy, Jedliny Zdrój, Ludwikowic Kłodzkich, Świdnicy i Boguszowa-Gorc.

Książeczkę można bezpłatnie pobrać ze strony Zamku Książ:

zdjęcia: facebook Zamek Książ w Wałbrzychu

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 4