RESET
  • A
  • A
  • A
  • B/W

2b w bibliotece

30 kwietnia 2026 roku uczniowie klasy 2b odwiedzili Publiczna Biblioteka Miejska w Strzegomiu w ramach zajęć edukacyjnych. Podczas wizyty dzieci wzięły udział w lekcji językowej, podczas której utrwalały wiedzę o rzeczownikach i czasownikach poprzez różnorodne ćwiczenia i zabawy. Następnie uczestniczyły w zajęciach dotyczących tolerancji, rozmawiając o wzajemnym szacunku, akceptacji oraz budowaniu dobrych relacji z innymi. Wyjście do biblioteki było nie tylko okazją do nauki, ale także do integracji klasy. Uczniowie wrócili do szkoły z nową wiedzą i pozytywnymi wrażeniami. /E. Niepsuj/

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Zobacz również

Back to top button

Zdjęcia są własnością PSP 4

Oglądaj na stronie, NIE KOPIUJ !!

All Rights Reserved