2b w bibliotece

30 kwietnia 2026 roku uczniowie klasy 2b odwiedzili Publiczna Biblioteka Miejska w Strzegomiu w ramach zajęć edukacyjnych. Podczas wizyty dzieci wzięły udział w lekcji językowej, podczas której utrwalały wiedzę o rzeczownikach i czasownikach poprzez różnorodne ćwiczenia i zabawy. Następnie uczestniczyły w zajęciach dotyczących tolerancji, rozmawiając o wzajemnym szacunku, akceptacji oraz budowaniu dobrych relacji z innymi. Wyjście do biblioteki było nie tylko okazją do nauki, ale także do integracji klasy. Uczniowie wrócili do szkoły z nową wiedzą i pozytywnymi wrażeniami. /E. Niepsuj/








